Saro Ravimite manustamise abimees beebidele – HETKEL LAOST OTSAS

9.95

Lihtne ja mugav viis lapsele vedelikubaasil ravimite/vitamiinide andmiseks. Konteineri otsas on keskmise suurusega lutt, krisikujuline.

Sellega on võimalik vedelikubaasil ravimeid/vitamiine anda kahel viisil:

  • Ilma süstlata – Kallake vastav annus konteinerisse (max 5ml- alati lisa ravimit/vedelikku vastavalt ravimi infolehele!). Sulgege kork korralikult ja andke lapsele kui lutti.
  • Süstlaga (komplektis) – Täitke süstal vastava annusega ja suruge konteineri otsas olevast avast sisse. Süstal vajutage lapsel suus aeglaselt vedelikust tühjaks.

Materjal: PP (Polüpropüleen) ja silikoon. BPA ja kõikide muude keemiliste materjalide vaba!

Ära kasuta seda tavalise lutina, see on mõeldud ainult vedelikubaasil ravimite manustamiseks. Ära pese seda nõudepesumasinas. Pese ainult käsitsi sooja vee ja lapsesõbraliku pesemisvahendiga. Ära kasuta kulumist tekitavaid vahendeid pesemisel, nt valgendi. Ära keeda steriliseerimiseks. Alati enne kasutamist kontrolli,et toode ei oleks katki, eriti kui lapsel on juba hambad. Viska kohe minema, kui märkad,et toode on katki.

Laotoodetel tarneaeg 1-5 päeva – loe lähemalt tarnetingimustest

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Vanus: o+

HOIATUS! Et vältida lämbumisohtu, hoia see alati beebidele ja väikelastele kättesaamatus kohas. Mitte kunagi ära kinnita seda beebile ja väikelapse riiete külge. Mitte kunagi ära riputa seda beebile ja väikelapsele kaela.

Lisainfo

Kaal -
Värvus

Sinine, Heleroheline