Tarnetingimused

TARNETINGIMUSED

E-poest LittleJolene tellides võid kaubale tulla ise järgi, tellida kauba Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati

Üldjuhul toimetab e-pood LittleJolene  Kliendile kauba kätte vaid Eesti piires. 

Tulen kaubale ise järgi

Kaubale on võimalik tulla ise järele aadressil: Kopli tee 1a, Peetri alevik,Rae vald. 

Kaubale saab järele tulla eelnevalt telefonitsi (tel.nr +372 55 545 278) kokku lepitud ajal.

Esitades tellimuse E-R enne kl 12.00 on võimalik kaubale järele tulla samal päeval (tingimusel, et tasumine toimub sularahas kauba kättesaamisel või kui kauba üleandmise ajaks on tellimuse eest raha laekunud HappyThings OÜ pangakontole). Peale kl 12.00 esitatud tellimustele on võimalik tulla järele alates järgnevast tööpäevast.

Esitades tellimuse nädalavahetusel ja pühadel toimub kauba kättesaamine alates esmaspäevast või pühadele järgnevast tööpäevast. 

Tellitud kauba saab kätte tellimuse numbri või arve esitamisel. 

Kaubale ise järele tulles on kohaletoimetamise tasu 0 €.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loetakse klient lepingust taganenuks.  Väljavõtmata tellimuste ostusumma  tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti. Kui klient on avaldanud soovi tasuda kauba eest kaubale ise järele tulles ja ei tule kaubale järele 7 tööpäeva jooksul, loetakse klient lepingust taganenuks ja tellimus tühistatakse.

Tellin kaubad Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati

Tellides kauba Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati, lisandub tellimusele kohaletoimetamise tasu 2.95 €.

Kui tellimuse summa on vähemalt 45 €,  toimetame kauba  Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati TASUTA.

Kauba orienteeruv kohalejõudmise aeg on 1-3 tööpäeva. Juhime Sinu tähelepanu sellele, et E-pood LittleJolene ei postita kaupa enne kui tellimuse eest on laekunud raha HappyThings OÜ pangakontole.

Kui tellimus on esitatud E-R hiljemalt kell 12.00 ning tellimuse eest on raha laekunud  HappyThings OÜ pangakontole, postitame kauba samal päeval ja kaup peaks jõudma kohale järgmisel päeval.  E-N peale kella 12.00 esitatud ja tasutud tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab kaup Sinuni ülejärgmisel päeval. Reedel peale kella 12.00 või L-P/pühadel esitatud ja tasutud tellimused postitame esmaspäeval ja kaup peaks jõudma kohale teisipäeval.

Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitab Sind SMS-teade, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekood. Juhised koodi kasutamiseks ja pakilaeka avamiseks leiab pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt.

Juhul, kui kaupa ei võeta 7 päeva jooksul pakiautomaadist välja, loetakse klient lepingust taganenuks. Väljavõtmata tellimuste ostusumma koos postikuluga tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kättetoimetamine Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis

Tellides kaupa ülalnimetatud riikidesse, sõltub transporditasu paki suurusest. 

Läti – DPD (XS -L:  5,71 € – 8,18 €) ; OMNIVA (S-L: 7,30€- 9,31€)

Leedu – DPD (XS -L:  6,11 € – 9,11 €) ; OMNIVA (S-L: 8,35€- 10,36€)

Soome,Rootsi – DPD (XS -L:  14,75 € – 20,41 €)

Kui Kliendil on soov saada kaup kätte muul viisil, siis palume kirjutada info@littlejolene.eu ning lisad pealkirjaks KAUBA TARNE EUROOPAS. Väljaspool Eestit kehtivad kauba kohaletoimetamisele tasud ning tarneajad, mis sõltuvad Kliendi poolt valitud transporditeenusest. Klient on kohustatud transpordi eest tasuma 100% ettemaksuga.

Kauba tarneaeg, kui kaupa laos ei ole

Sellisel juhul ei kehti tavapärane tarneaeg ja tarneaeg kinnitatakse Kliendiga üle eraldi. E-pood LittleJolene annab endast parima,et Klient saaks enda soovitud toote võimalikult lühikese tarneajaga. Üldiselt on tellitavatel toodetel tarneaeg 1-2 nädalat.

Kui Klient tunneb toote vastu huvi ning soovib seda tellida olenemata laoseisust, siis palume Kliendil kirjutada aadressile info@littlejolene.eu