Tagastus- ja vahetusõigus

TAGASTUS- JA VAHETUSÕIGUS

  • E-poest LittleJolene ostetud kaubad saab soovi korral tagastada või ümber vahetada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest,  a toote puuduse ilmnemisel) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.
  • Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks esita meile kirjalik avaldus e-posti aadressile: info@littlejolene.eu. Lisa palun e-kirja pealkirjaks KAUBA TAGASTAMISE SOOV või KAUBA ÜMBERVAHETAMISE SOOV. Avalduses palume märkida tellimuse nr, kuupäev, ostja nimi, toote nimetus, maksumus ja pangakonto number, kuhu soovitakse raha tagastamist. Ümbervahetamise korral palun märkida, millise toote vastu soovite ümber vahetada ja ümbervahetamise põhjus. Kui ümbervahetamisel tekib kaubal hinnavahe, siis hinna kallinemisel esitab Müüja Kliendile tasumiseks täiendava arve ning hinna odavnemisel vormistab Müüja kreeditarve ning tagastab ülejäänud summast Kliendile.
  • Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on kauba eelnimetatud perioodi jooksul vedajale üle andnud.
  • Kauba tagastamine ja ümbervahetamine toimub Kliendi kulul (mh transpordikulu ümbervahetatava toote tagastamisel Müüjale ja uue toote saatmisel Kliendile). Tagastatud kaup palume postitada aadressil HappyThings OÜ, Kopli tee 1a-2, Peetri alevik,Rae vald, Eesti. Juhul, kui Klient soovib kauba tagastada kasutades Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati, palume pakk postitada mõlemal juhul Peetri Selveri pakiautomaati kasutades telefoninumbrit +372 55 545278.
  • Tagastatav/ümbervahetatav kaup peab olema täielikult kasutamata ja rikkumata.Kaubal peavad olema küljes kõik originaaletiketid ning kaup peab olema kahjustamata originaalpakendis (va. juhul kui kaubaga ei saanud tutvuda ilma pakendit kahjustamata või tegemist on defektse kaubaga). Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil nagu see on lubatud poes ning Klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaubaga tutvudes toodet ennast või originaalpakendit kahjustanud. Kaupa, millel puuduvad originaaletiketid või mille originaalpakend on rikutud (va. juhul kui kaubaga ei saanud tutvuda ilma pakendit kahjustamata või defektiga kaup) ei ole võimalik tagastada ega ümber vahetada!.
  • Kui tagastatud või ümbervahetatud kaup on jõudnud Müüjani, tagastab Müüja tagastatud kauba eest tasutud ostusumma või ümbervahetamise käigus tekkinud hinnavahe kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Kauba ostmisel tasutud transpordikulu ei kuulu tagastamisele.
  • Kui ilmneb, et Klient on tagastatavat/ümbervahetatavat kaupa tahtlikult või hooletusest rikkunud või kahjustanud, on Müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või ümbervahetamisest ning ostusumma tagastamisest.