Meist

Meie Lugu

Kui soovid muuta enda elu mugavamaks, rõõmustada oma last või hoopiski otsid kingitust Baby showeriks, katsikuks, enda/sõbra lapsele sünnipäevaks – OLED SATTUNUD ÕIGESSE KOHTA!

LittleJolene on sündinud soovist värskendada Eesti ja teiste Balti riikide beebi/väikelaste toodete turgu ning muuta lapsevanemate elu mugavamaks ja beebide elu lõbusamaks.

Meie tootevalik on väga piiratud –  pakume vaid selliste kaubamärkide tooteid, mis mujal Balti riikides esindatud ei ole. Kõik meie poolt välja valitud kaubamärgid on saanud alguse väikesest perest, kelle eesmärgiks on lihtsustada igapäevast elu beebide ja väikelastega. Tutvu lähemalt esindatud kaubamärkidega SIIN.

Tooted, mida oleme valinud endale müüki, ei ole juhuvalik – tootevalikus on enamjaolt innovaatilised (sh patendeerimisel/patendeeritud), praktilised ja lastesõbralikest materjalidest tooted. Meie jaoks on oluline toote kvaliteet. Lisaks oleme ise kõiki tooteid katsetanud oma beebidega ja julgeme garanteerida lapsevanema ning beebi rahulolu.

Meie edasimüüdavatel toodetel on kasutatud spetsiaalselt beebide ohutusel põhinevaid materjale ning lisaks on kasutatud ka patendeeritud materjale.

Meie lapsed on väärt vaid parimat!