Küpsiste kasutamise eeskiri

Küpsised

  • “Küpsis” on väikese mahuga tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ning mis küsib kõvakettale salvestamiseks teie luba. Kui olete korra nõusoleku “küpsise” salvestamiseks andnud, siis fail salvestatakse teie kõvakettale ning seejärel aitab “küpsis” analüüsida veebiliiklust või anda teile teada kui külastate kindlat saiti. “Küpsised” lubavad veebirakendustel vastata teile kui üksikisikule. Veebirakendus saab kohandada oma toimingud vastavalt teie vajadustele, meeldimistele ja mittemeeldimistele, kogudes ja mäletades infot teie eelistuste kohta.
  • E-pood LittleJolene kasutab küpsiseid. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient e-poodi kasutab, eesmärgiga pakkuda kliendile paremat kasutajakogemust.
  • E-poes kasutatakse järgmisi küpsiseid:.seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada e-poe kasutamist; püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid e-poes; esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile sobilikku reklaami ja pakkumisi; kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
  • Klient võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi e-pood plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kliendile kättesaadavad.