KKK JA JUHENDID

Korduma kippuvad küsimused ja kasutusjuhendid

Sellelt lehelt leiad täiendavat infot ja juhendeid e-poes müüdavate  toodete kasutamise kohta.

1. Kasutusjuhend SnoofyBee mähkimismati kohta:

 • Mõõtmed:

Mähkimismatt on lahti voldituna 68.6 cm kõrge ja 66 cm lai. Kõige alumine osa on 33 cm lai. Kui see on kokku volditud, siis mähkmekott on 18 cm kõrge, 33 cm lai ja paksus on 7.6 cm. Mõõdud võivad millimeetri täpsusega olla pisut teised.

 • Materjalid:

Mähkimismatt on tehtud 100% polüestrist. Kanga hall pool on tehtud 100% polüestrist, millest teine pool on tehtud veekindlast polüuretaanist, seetõttu on mustuse puhastamine niiskete desinfitseerivate lappidega äärmiselt lihtne. Sisseõmmeldud padi on tehtud 100% polüetüleenist. Kõik mähkimismati valmistamisel kasutatud materjalid on uued. Mähkimismatt on testitud CPSIA poolt, et kindlustada mähkimismati vastavus kõikidele Ameerika Ühendriikide valituse poolt kehtestatud ohutusnõuetele ja et see oleks ohutu igas vanuses beebidele. Palun loe alljärgnevalt ohutusnõudeid toote kasutamisel. SnoofyBee tooted on valmistatud Hiinas.

 • Kuidas mähkimismatti kokku voltida:

Alusta voltimist sellelt poolelt, kus on krõpsud ja siis voldi kinnitusrõngastega pool teise poole peale. Seejärel voldi ülevalt alla 3 korda ning kinnita SnoofyBee krõpsuga nagu on näidatud alloleval videol.

 • Toote hooldus

Pühi matti niiske desinfitseeriva salvrätikuga. Kui on vajalik, siis on lubatud käsipesu või masinapesu delikaatse programmiga. Peale pesemist voldi matt lahti ja aseta kuivama või riputa lahti voldituna õhu kätte kuivama. ÄRA TRIIGI SEDA TOODET! Kui triikimine on siiski vajalik, kasuta triikimisel õrna programmi ja aseta õhuke riie triikraua ja mähkimismati vahele. Pesemisel ära lisa konsentreeritud valgendajat. Lahjendatud valgendajat võib kasutada kui mati desinfitseerijana. Kontrolli mähkimismatti regulaarselt ja kui see on kuskilt kahjustunud kasutamise käigus, siis palun asenda toode uuega!

2. Peamise murekohad lapsevanematel seoses SnoofyBee mähkimismati kasutamisega:

 • Lapse asetamine mähkimismatile:

Kui kasutad lihtsalt mähkimismatina – voldi lahti ja aseta  laps nii,et pehmendusega osa jääks lapse pea ja selja alla.

Kui kasutad barjääri –  Aseta laps matile nii,et lapse pea oleks pehmendusega padjal ja kaenlaalused oleks paar cm üle barjääri kaare. Tõsta barjääri küljed üles ja kinnita omavahel krõpsudega. Lift up the sides and attach the barrier together. Barjäär on kõige tõhusam siis, kui see toetub lapse rinnaku alla, täpselt rinnakorvi alla. Et tagada suurem turvalisus barjääri kinnitamiseks, kinnita barjäär veel keskelt lisa krõpsuga. 

 • Kas mähkimismati barjäär mahub Sinu lapsele ümber?

Barjäär sobib kõikidele lastele, kelle rinnaümbermõõt (peab olema mõõdetud rinna alt) on kuni 53 cm (21 inchi) ja EXTRA versioonil kuni 63.5 cm (25 cm).  Et olla kindel, kas see mahub Sinu lapsele ümber, palun vaata pildilt mõõtmise juhist.

 • Mähkimismati barjäär ei takista lapsel kõrgelt pinnalt maha keeramast!

Barjääriga mähkimismatt on disainitud lapse tähelepanu hajutamiseks ja, et laps ei saaks kätega segada mähkmete vahetamist. See ei ole disainitud selleks,et last kinnitada põrandale. Siiski, kui Sa kasutad barjääri vastavalt juhistele, on Sul võimalik lapse keeramist hoida paremini kontrolli all. Kui Su laps juba keerab ja ta harrastab mähkmevahetusel igatepidi ära põgeneda Su käest, siis palun järgi seda juhist ja vaata all olevat pilti:

 • Enne barjääri külgede kinnitamist, otsi endale valmis kõik mähmevahetuseks vajalik
 • Vaheta mähkmeid küljelt, samal ajal lapsele pidevalt silmsidet pakkudes.
 • Riputa barjääri siseküljel olevate rõngaste külge mänguasju,et lapsel igav ei hakkaks
 • Hoia lapse jalgu ühe käega kinni, et takistada keeramist ja teise käega vaheta mähet.
 • Mitte kunagi ära jäta last mähkimismatile järelvalveta!
 • Kui lapsele ei meeldi kitsastes kohtades olla, siis kas see barjäär hirmutab teda?

Tõepoolest, barjäär blokeerib mõneti lapse vaatevälja, kui laps on siiski harjunud oma pilku suunama ettepoole. Et muuta lapsele barjäär meeldivamaks, proovi järgnevaid meetmeid:

 • Vaheta mähe mähkimismati külje pealt, et laps keskenduks sinule ja ümbrusele, mis on talle nähtav
 • Võimalda algselt paaril mähkmevahetuse korral lapsel mängida mänguasjadega nii, et barjääri küljed on lahti.
 • Kinnita barjääri siseküljele lõbusaid mänguasju ja paar korda ava ning sulge barjääri külgesid enne kui jätad barjääri tema ümber kinni. Sedasi saab lapsele näidata,et nii kinnise kui ka lahtise barjääriga on tal turvaline ja lõbus.

Kui eeltoodud nipid ei tööta Sinu lapse peal, siis kasuta mähkimismatti lihtsalt lahtisena, ilma barjäärita. Ka ilma barjäärita on mähkimismatt kokkuvoldituna väike mähkmekotike ja samuti saad sa ka lahtiselt kinnitada mati külgedele mänguasju, et hoida last tegevuses mähkmevahetuse ajal.

 • Kuidas voltida varumähkmeid mähkimismati sisse?

Mähkimismatt on disainitud mahutama paari varumähet. Pane mähkmed mati keskele enne kui hakkad mati külgi kokku voltima. Vaata allolevat videot.

 • SnoofyBee kui tootjapoolne garantii 

SnoofyBee tooted on loodud kestma. Kui Sa avastad 1 aasta jooksul pärast toote ostmist tootel mõne tehasepoolse defekti või esineb tootel tavapärase kasutamise juures ülemäärast kulumist, siis palun pöördu:

-info@littlejolene.eu ja saada meile pilt tootest ning ostutsekk ja pöördume Sinu murega otse SnoofyBee poole, kes asendavad Sinu toote uuega;

-või info@snoofybee.com. Saada neile samuti pilt ning ostu kuupäev ja kellelt (palun märgi Müüjaks HappyThings OÜ) ning mis riigist oma toote ostsid.