Kaubamärgid

SnoofyBee on Ameerika Ühendriikide kaubamärk.  Tegemist on 5-lapselise pere ettevõttega, mis sai alguse vanemate soovist leida toode, millega oleks mugavam  oma lastel mähkmeid vahetada. Siiski ükski turul olevatest toodetest nende vajadusi ei rahuldanud ning koos vanaema õmblemisoskustega leiti lahendus – SnoofyBee mähkimismatt 3in1. Nüüdseks on nad oma tootevalikut laiendanud ka muude ainulaadsete toodetega.

Saro Baby on Hispaania ettevõte, mis on loodud 1976 aastal.  Nende eesmärgiks on algusest peale olnud  oma toodetega pakkuda vanematele praktilisi ja reaalseid lahendusi, mis aitaks neid lapse eest hoolitsemisel laps esimeste kujunemisaastate jooksul. Saro Baby tiim koosneb peamiselt naistest, kes enamjaolt on ka ise emad. 

Nende jaoks on väga olulisel kohal toote kvaliteet. Kõik Saro Baby tooted läbivad range ohutuse kontrolli enne kui need tooted turule lubatakse. Need kontrollid viiakse läbi  nii ettevõttesiseselt kui ka tunnustatud laborite poolt, mis kinnitavad ning tõendavad Saro Baby toodete kvaliteedi.   

Tot2Walk on Ameerika Ühendriikide kaubamärk, mille alla kuulub innovaatline toode, mis aitab lapsel kõndima õppida. Käimisabi on toodetud Kanadas, see on täiesti ainulaadne ning patendeerimisel. Lisaks toote innovaatilisele disainile, on toode valmistatud ka innovaatiliselt patendeeritud materjalist- XL EXTRALIGHT®.