E-poe kasutustingimused

E-POE KASUTUSTINGIMUSED

Üldsätted

 • Käesolevad LittleJolene e-poe (edaspidi: e-pood LittleJolene) kasutustingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad ostmisel internetiaadressilt https://littlejolene.eu/pood/. Kauba müüja on HappyThings OÜ (edaspidi: Müüja), aadress Kopli tee 1a-2, Peetri alevik, 75312 Rae vald, registrikood 14638516,tel 55545278, e-posti aadress info@littlejolene.eu. Tingimused kehtivad Kliendi ja Müüja vahel e-poe LittleJolene vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
 • E-poel LittleJolene on õigus ühepoolselt tingimusi ja toodete hindu muuta või täiendada, avaldades uued tingimused ja hinnad aadressil www.littlejolene.eu . Kui Klient esitas tellimuse enne tingimuste  muudatuste jõustumist, kohaldatakse Kliendi ja Müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.
 • Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates Kliendi poolt täielikult tasutud ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
 • Tingimustega ja sh kliendi isikuandmete töötlemise korraga tutvumine ja nõustumine Kliendi poolt loetakse kinnitatuks e-poes ostu sooritamisel. Klient on kohustatud enne ostu sooritamist tutvuma e-poe kasutustingumustega ja isikuandmete töötlemise korraga, nendega mittenõustumisel ei ole võimalik Kliendil e-poest LittleJolene ostu sooritada.
 • Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

Kliendi isikuandmete töötlemine

 • Müüjal on õigus töödelda kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks.
 • Kõik e-poes LittleJolene tellimuste keskkonna külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud ja säilitatavad andmed Kliendi kohta ning andmed Kliendi tellimuse kohta on konfidentsiaalsed ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele.
 • E-poes on isikuandmete vastutavaks töötlejaks HappyThings OÜ (Müüja),aadress Kopli tee 1a-2, Peetri alevik, 75312 Rae vald, registrikood 14638516,tel 55545278, e-posti aadress info@littlejolene.eu.  HappyThings OÜ-l on õigus edastada isikuandmeid e-poe koostööpartneritele (eelkõige transpordi ettevõttetele), et pakkuda oma klientidele parimat teenust.
 • Müüja töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel: e-poes esitatud tellimuse täitmine; e-poe kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine; kliendi päringutele vastamine; tarbijaharjumuste uurimine; müügistatistika koostamine; e-poe teenuste haldamine ja arendamine.
 • Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) Kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
 • E-poest ostmisel registreeritakse kliendi ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon ning postiaadress juhul, kui see on vajalik kauba kliendile kohale toimetamiseks.
 • E-poes ostu sooritanud klientide isiku- ja ostuandmeid säilitatakse 3 aastat arvates ostu sooritamisest. Peale nimetatud tähtaja saabumist isikuandmed kustutatakse automaatselt.
 • Kliendil on igal ajal õigus saada Müüjalt enda kohta käivaid isikuandmeid, nõuda Kliendi isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning isikuandmete töötlemise lõpetamist. Taotlused palume esitada elektrooniliselt digitaalallkirjastatult e-posti aadressile info@littlejolene.eu. Müüjal on õigus jätta kliendi taotlus rahuldamata, kui kliendi isikusamasust ei ole võimalik tuvastada või isikuandmete edastamine ei ole turvaline.
 • Müüjal on õigus e-poes registreeritud isikuandmetele teostada profiilianalüüsi, et paremini mõista klientide ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda paremaid kaupu ja teenuseid võimaldades otseturunduse täpsemat suunamist.
 • E-pood LittleJolene ega Müüja ei avalda, edasta ega müü Kliendi andmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi eelneva nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.

Küpsiste kasutamine

 • E-pood LittleJolene kasutab küpsiseid. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient e-poodi kasutab, eesmärgiga pakkuda kliendile paremat kasutajakogemust.
 • E-poes kasutatakse järgmisi küpsiseid:.seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada e-poe kasutamist; püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid e-poes; esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile sobilikku reklaami ja pakkumisi; kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
 • Klient võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi e-pood plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kliendile kättesaadavad.

Tellimuse esitamise ja tasumise kord

 • E-poes LittleJolene märgitud hinnad on eurodes.
 • E-poes LittleJolene saab esitada tellimusi kas kliendina sisse logides või külalisena.
 • E-poest LittleJolene on võimalik osta neid tooteid, millel on näidatud laoseis vähemalt 1. Kui toote valikul näitab „laost otsas!, siis toodet hetkel e-poest näidatud tarnetingimustega tellida ei saa. Kui Klient tunneb toote vastu huvi ning soovib seda tellida olenemata laoseisust, siis palume Kliendil kirjutada aadressile info@littlejolene.eu. Sellisel juhul ei kehti tavapärane tarneaeg ja tarneaeg kinnitatakse Kliendiga üle eraldi. E-pood LittleJolene annab endast parima,et Klient saaks enda soovitud toote võimalikult lühikese tarneajaga. Üldiselt on tellitavatel toodetel tarneaeg 1-2 nädalat.
 • Osturkorvis broneeritakse iga kaup eraldi 60 minutiks.
 • Kuni tasumiseni on võimalik Kliendil tooteid ostukorvist kustutada või muuta.
 • Klient valib tellimuse vormistamisel kauba kohaletoimetamise viisi. Ostukorvis on näidatud kohaletoimetamise hinnad.  Vastavalt Kliendi poolt valitud viisile arvestatakse Ostukorvis kohaletoimetamistasu, mis lisandub tellimuse lõppsummale. Kohaletoimetamise viiside ja tasuda kohta saab lugeda täpsemalt Tarnetingimustest.  
 • Klient kinnitab ostukorvi ja valib pakutud tasumise võimalustest endale sobivaima. Kliendil on võimalik tellimuse eest tasuda sularahas tulles kaubale ise järele või pangaülekandega tellimuse vormistamisel näidatud pangakonto numbrile Klient veendub enne arve tasumist arves esitatud andmete korrektsuses.
 • Klient tasub tellimuse eest 100% ettemaksuna, mis hõlmab nii kauba müügihinda kui ka kohaletoimetamise tasu. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse kaupade allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.
 • E-poes LittleJolene toimub tasumine väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas. Müüjal ja E-poel LittleJolene puudub ligipääs Kliendi pangakonto andmetele.
 • Kliendile saabub info tellimuse kättesaamise kohta Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Kõik edaspidine info tellimuse staatuse ning makse laekumise kohta edastatakse samale e-posti aadressile.

Tarnetingimused

E-poest LittleJolene tellides võid kaubale tulla ise järgi, tellida kauba Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati

 • Tulen kaubale ise järgi

Kaubale on võimalik tulla ise järele aadressil: Kopli tee 1a, Peetri alevik,Rae vald. 

Kaubale saab järele tulla eelnevalt telefonitsi (tel.nr +372 55 545 278) kokku lepitud ajal.

Esitades tellimuse E-R enne kl 12.00 on võimalik kaubale järele tulla samal päeval (tingimusel, et tasumine toimub sularahas kauba kättesaamisel või kui kauba üleandmise ajaks on tellimuse eest raha laekunud HappyThings OÜ pangakontole). Peale kl 12.00 esitatud tellimustele on võimalik tulla järele alates järgnevast tööpäevast.

Esitades tellimuse nädalavahetusel ja pühadel toimub kauba kättesaamine alates esmaspäevast või pühadele järgnevast tööpäevast. 

Tellitud kauba saab kätte tellimuse numbri või arve esitamisel. 

Kaubale ise järele tulles on kohaletoimetamise tasu 0 €.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loetakse klient lepingust taganenuks.  Väljavõtmata tellimuste ostusumma  tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti. Kui klient on avaldanud soovi tasuda kauba eest kaubale ise järele tulles ja ei tule kaubale järele 7 tööpäeva jooksul, loetakse klient lepingust taganenuks ja tellimus tühistatakse.

 • Tellin kaubad Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati

Tellides kauba Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati, lisandub tellimusele kohaletoimetamise tasu 2.95 €.

Kui tellimuse summa on vähemalt 45 €,  toimetame kauba  Itella SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati TASUTA.

Kauba orienteeruv kohalejõudmise aeg on 1-3 tööpäeva. Juhime Sinu tähelepanu sellele, et E-pood LittleJolene ei postita kaupa enne kui tellimuse eest on laekunud raha HappyThings OÜ pangakontole.

Kui tellimus on esitatud E-R hiljemalt kell 12.00 ning tellimuse eest on raha laekunud  HappyThings OÜ pangakontole, postitame kauba samal päeval ja kaup peaks jõudma kohale järgmisel päeval.  E-N peale kella 12.00 esitatud ja tasutud tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab kaup Sinuni ülejärgmisel päeval. Reedel peale kella 12.00 või L-P/pühadel esitatud ja tasutud tellimused postitame esmaspäeval ja kaup peaks jõudma kohale teisipäeval.

Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitab Sind SMS-teade, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekood. Juhised koodi kasutamiseks ja pakilaeka avamiseks leiab pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt.

Juhul, kui kaupa ei võeta 7 päeva jooksul pakiautomaadist välja, loetakse klient lepingust taganenuks. Väljavõtmata tellimuste ostusumma koos postikuluga tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

 • Kättetoimetamine Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis

Tellides kaupa ülalnimetatud riikidesse, sõltub transporditasu paki suurusest. 

Läti – DPD (XS -L:  5,71 € – 8,18 €) ; OMNIVA (S-L: 7,30€- 9,31€)

Leedu – DPD (XS -L:  6,11 € – 9,11 €) ; OMNIVA (S-L: 8,35€- 10,36€)

Soome,Rootsi – DPD (XS -L:  14,75 € – 20,41 €)

Kui Kliendil on soov saada kaup kätte muul viisil, siis palume kirjutada info@littlejolene.eu ning lisad pealkirjaks KAUBA TARNE EUROOPAS. Väljaspool Eestit kehtivad kauba kohaletoimetamisele tasud ning tarneajad, mis sõltuvad Kliendi poolt valitud transporditeenusest. Klient on kohustatud transpordi eest tasuma 100% ettemaksuga.

 • Kauba tarneaeg, kui kaupa laos ei ole

Sellisel juhul ei kehti tavapärane tarneaeg ja tarneaeg kinnitatakse Kliendiga üle eraldi. E-pood LittleJolene annab endast parima,et Klient saaks enda soovitud toote võimalikult lühikese tarneajaga. Üldiselt on tellitavatel toodetel tarneaeg 1-2 nädalat.

Kui Klient tunneb toote vastu huvi ning soovib seda tellida olenemata laoseisust, siis palume Kliendil kirjutada aadressile info@littlejolene.eu

Tagastamine ja ümbervahetamine

 • E-poest LittleJolene ostetud kaubad saab soovi korral tagastada või ümber vahetada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest,  a toote puuduse ilmnemisel) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.
 • Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks esita meile kirjalik avaldus e-posti aadressile: info@littlejolene.eu. Lisa palun e-kirja pealkirjaks KAUBA TAGASTAMISE SOOV või KAUBA ÜMBERVAHETAMISE SOOV. Avalduses palume märkida tellimuse nr, kuupäev, ostja nimi, toote nimetus, maksumus ja pangakonto number, kuhu soovitakse raha tagastamist. Ümbervahetamise korral palun märkida, millise toote vastu soovite ümber vahetada ja ümbervahetamise põhjus. Kui ümbervahetamisel tekib kaubal hinnavahe, siis hinna kallinemisel esitab Müüja Kliendile tasumiseks täiendava arve ning hinna odavnemisel vormistab Müüja kreeditarve ning tagastab ülejäänud summast Kliendile.
 • Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on kauba eelnimetatud perioodi jooksul vedajale üle andnud.
 • Kauba tagastamine ja ümbervahetamine toimub Kliendi kulul (mh transpordikulu ümbervahetatava toote tagastamisel Müüjale ja uue toote saatmisel Kliendile). Tagastatud kaup palume postitada aadressil HappyThings OÜ, Kopli tee 1a-2, Peetri alevik,Rae vald, Eesti. Juhul, kui Klient soovib kauba tagastada kasutades Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati, palume pakk postitada mõlemal juhul Peetri Selveri pakiautomaati kasutades telefoninumbrit +372 55 545278.
 • Tagastatav/ümbervahetatav kaup peab olema täielikult kasutamata ja rikkumata.Kaubal peavad olema küljes kõik originaaletiketid ning kaup peab olema kahjustamata originaalpakendis (va. juhul kui kaubaga ei saanud tutvuda ilma pakendit kahjustamata või tegemist on defektse kaubaga). Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil nagu see on lubatud poes ning Klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaubaga tutvudes toodet ennast või originaalpakendit kahjustanud. Kaupa, millel puuduvad originaaletiketid või mille originaalpakend on rikutud (va. juhul kui kaubaga ei saanud tutvuda ilma pakendit kahjustamata või defektiga kaup) ei ole võimalik tagastada ega ümber vahetada!.
 • Kui tagastatud või ümbervahetatud kaup on jõudnud Müüjani, tagastab Müüja tagastatud kauba eest tasutud ostusumma või ümbervahetamise käigus tekkinud hinnavahe kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Kauba ostmisel tasutud transpordikulu ei kuulu tagastamisele.
 • Kui ilmneb, et Klient on tagastatavat/ümbervahetatavat kaupa tahtlikult või hooletusest rikkunud või kahjustanud, on Müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või ümbervahetamisest ning ostusumma tagastamisest.